Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

9. kolo ZKP – Staré Město D vs ŠOK A 3:5

Soutěže družstev - ZKP

V ne zcela optimální sestavě jsme vyrazili v 9. kole do Starého Města k zápasu s „D“ týmem. Ve vedlejším sále hrálo domácí „F“ s Boršicemi „C“, takže bylo tradičně plno. Krátce po deváté jsme zasedli za šachovnice a šlo se na věc…

Celý článek...

 

Pohodová výhra ve Zborovicích

Soutěže družstev - ZKS

Osmé kolo ZKS jsme odehráli ve Zborovicích. Sestava byla Beil, Knotek, Rojar, Trávníček, Malůš, Slanicay, Kovařík a Krmíček.

Celý článek...

 

GP Bezměrov

Mládež - Jednotlivci

Druhý díl série GP v rapidu se odehrál v bezměrovském kulturním domě. Účast byla nižší než v prvním dílu ve Zlíně-Malenovicích, ale i tak se sjela osmdesátka dětí. Od nás hrála čtveřice Matyáš Zapletal, Denis Noščák, Marie Vaňková a Jakub Krchňáček. Plus s námi cestovala i Viktorka Všetulová.

Celý článek...

 

Krajské kolo Přeboru škol

Mládež - Družstva

Krajské kolo Přeboru škol se odehrálo v pátek 9. 2. 2018 ve Zlíně. Z našeho oddílu zde hrála pětice, když jsme měli zastoupení  v každé kategorii.

Celý článek...

 

Jasná výhra v ZKP

Soutěže družstev - ZKP

V sedmém kole ZKP jsme doma přivítali Val. Bystřici. Naše sestava byla Worek, Beil, Stánec, Hudaček, Knotek, Rojar, Trávníček a Malůš.

Celý článek...

 

Remíza v Boršicích

Soutěže družstev - RP

V sedmém kole RP nám los přisoudil céčko Boršic. Na zápas jsme odjeli v solidní sestavě Slanicay, Kovařík, Šácha, Ondra, Růčka, Hráček, Bílek, Vavřík.

Celý článek...

 

ŠOK B vs Dolní Němčí 4-4, aneb šok po skončení zápasu :-)

Soutěže družstev - ZKS

V sedmém kole svedl los ke střetnutí aktuálně vedoucí týmy ZKS-západ. Za nás byl připraven hrát také Libor Rojar, ale kvůli omezenému počtu písmenkových hráčů (max. 3) nemohl nastoupit, tak kapitán povolal mě, což se později ukázalo být fatálním…

Celý článek...

 

Poslední kolo v RS

Soutěže družstev - RS

Sice sedmé kolo, ale šestý zápas, při lichém počtu účastníků, jsme odehráli ve Starém Městě s jejich háčkem. Nepovedlo se mi postavit jako v minulém zápase s jejich „géčkem“ komplet mládežnický tým, a tak jsme jej odehráli v sestavě Růčka, Bílek, Vaňková, Noščák a Zapletal.

Celý článek...