Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Výhra ve Vlčnově

Soutěže družstev - ZKS

Čtvrté kolo RS pro nás znamenal třetí zápas, jelikož ve druhém kole jsme měli volný los. Snažíme se v této soutěži dát prostor pro naše mladší členy. A tak i teď jsme vyjeli v sestavě já jako řidič a hráč na první desce a 4 mládežníci. Stejně správně nominaci pojali i domácí.

Celý článek...

 

8:0 se Zborovicemi

Soutěže družstev - ZKS

4.kolo ZKS a čtvrtá jasná výhra. Tentokráte hodně ulehčená od soupeřů, kteří dorazili jen v pěti.

Celý článek...

 

Ríša vítězí i v Dolním Němčí

Mládež - Jednotlivci

VC se na třetí díl tradičně přesunula do Dolního Němčí. V minulých letech se občas sešel souběh s mládežnickou ligou, letos jsme se jí vyhnuli, ale zase se hrálo ve stejný den jako Brankovice a den po Přeboru škol. To trochu ubralo na počtu dětí a kvalitě ve starší kategorii.

Celý článek...

 

Přebor škol – okresní kolo

Mládež - Družstva

V pátek 29.11 se konalo okresní kolo Přeboru škol ve Starém Městě. Hrálo se ve dvou kategoriích 1.-5.třída a 6.-9.třída. Náš oddíl zde měl 20 dětí v několika školách.

Celý článek...

 

3.kolo ZKP

Ve třetím kole ZKP k nám přijelo béčko Vsetína. V zápase byl náš tým favoritem, ale ne všechny výhry se rodily lehce. Zejména šikovný Matěj Kopecký vyšel ze zahájení velmi dobře.

Celý článek...

 

RP UH – 3. kolo Osvětimany – ŠO Kunovice „C“

Soutěže družstev - RP

Ve třetím kole RP UH zajíždělo naše céčko do Osvětiman. Po prvních dvou kolech jsme bez bodového zisku, tak jsme chtěli domácí tým o nějaké ty bodíky obrat. Domácí postavili prvních sedm šachovnic soupisky, až na osmé hrál 11. hráč soupisky. My jsme měli letos tradičně polátanou sestavu, když jsme na osmičce měli 14. hráče soupisky. A šlo se na věc.

Celý článek...

 

GP v Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

První díl seriálu GP se hrál ve Zlíně-Malenovicích. Z našeho oddílu si jela zahrát šestice zkušenějších dětí. Mladší si pak v mnohem hojnějším počtu zahrají na VC v Dolním Němčí, někdo pak ještě o den dříve na Přeboru škol.

Celý článek...

 

Jasná výhra v Sulimově

Soutěže družstev - ZKS

Ve třetím kole ZKS jedeme do Sulimova. A je z toho třetí jasná výhra.

Celý článek...