Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují nás


Vyhledat
rss

Maruška Vaňková na ME v Praze

Mládež - Jednotlivci

Ve dnech 18. - 27. srpna v Praze proběhlo ME mládeže do 18 let. V kategorii do 10 let startovala i naše hráčka Marie Vaňková, která si účast vybojovala druhým místem na březnovém MČR, tehdy ještě v barvách Starého Města.

Výsledky její kategorie jsou zde, její karta je pak k vidění zde. V devíti kolech získala Maruška 3,5 bodu za 3 výhry, 5 proher a 1 remízu. Na svém prvním mezinárodním Mistrovství velmi pěkný výsledek.

Celý článek...

 

FIDE open Staré Město

Turnaje - Dospělí

V první polovině srpna proběhl ve Starém Městě tradiční FIDE open, letos již jeho 14. ročník. Představila se na něm i pětice našich hráčů.

Celý článek...

 

Gabo a Mikuláš ve Vsetíně a Bezměrově

Turnaje - Dospělí

Na začátku července si do Vsetína zajela dvojice Gabriel Slanicay a Mikuláš Trávníček zahrát B turnaj Openu Vsetín. Mikuláš tam byl v krajské výpravě pod vedením Martina Beila, Gabo obhajoval své loňské vynikající 2. místo.

Celý článek...

 

Opět ve Zlíně-Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

Na poslední mládežnický turnaj letošní sezóny jsme zavítali do Zlína-Malenovic. Před pár týdny se zde odehrál poslední turnaj GP, kde nás reprezentovala dvojice Mikuláš Trávníček a Tibor Horáček, teď se k nim přidala i dvojice Jakub Krchňáček a Denis Noščák.

Celý článek...

 

GP v Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

Na poslední turnaj GP se jelo do Malenovic. Od nás hrála dvojice Tibor Horáček a Mikuláš Trávníček.

Celý článek...

 

Memoriál Hory poosmé

Mládež - Jednotlivci

Ve Starém Městě se v sobotu 14. 5. 2016 hrál 8. ročník Memoriálu Vratislava Hory. Náš oddíl reprezentovala dvojice David Kovařík a Mikuláš Trávníček, odpoledne v doprovodném turnaji pak Josef Knotek a Gabriel Slanicay.

Celý článek...

 

Brumov a Kyjov

Mládež - Jednotlivci

O víkendu 7.-8. 5. se hrály dva mládežnické turnaje. V sobotu v Brumově byl jen Mikuláš, v neděli jej v Kyjově doplnila debutující Eliška Válková.

Celý článek...

 

V exhibičním zápase vítězí GM Movsesjan

V sobotu se uskutečnil exhibiční zápas mezi Sergejem Movsesjanem a Zbyňkem Hráčkem. Hrálo se sedm partií ve čtyřech disciplínách. Začínalo se baskickým šachem, následovala partie naslepo, dvě partie armagedonu a nakonec fischerovy šachy.

Celý článek...