Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

RS – 1.kolo

Soutěže družstev - RS

V neděli 14.10 se rozeběhla další sezóna soutěží družstev. My poprvé skládali v jeden termín tři týmy, což se nakonec s problémy povedlo.

Celý článek...

 

Krajská soutěž mládeže

Mládež - Družstva

V sobotu 13.10. se ve Starém Městě hrála krajská soutěž mládeže. My máme v KP áčko, tak jsme využili blízkosti hracího místa a odehráli jsme soutěž s béčkem.

Celý článek...

 

Ríša Svoboda stříbrný na VC Veselí

Mládež - Jednotlivci

První říjnovou sobotu se hrál první turnaj série VC ve Veselí nad Moravou. Byl to první mládežnický turnaj této sezóny, na který z našeho oddílu vyjela pětice hráčů.

Celý článek...

 

Zářijové turnaje

Turnaje - Dospělí

Září je vždy ve znamení rapidů a bleskového turnaje v Boršicích. Na všech turnajích v okolí jsme měli zastoupení, tak si v krátkosti projdeme jejich výsledky.

Celý článek...

 

Prázdninové turnaje

Turnaje - Dospělí

Většina našich členů sice o prázdninách odpočívala, ale někteří odehráli nejeden turnaj. Zde přinášíme krátké ohlédnutí.

Celý článek...

 

Kunovické šachové soustředění

Ve dnech 18. - 26. srpna 2018 se v Kunovicích uskutečnil první ročník kunovického šachového soustředění. Do bohatého šachového i doprovodného programu se zapojilo celkem 23 mladých šachistů - někteří na celý devítidenní program, jiní jen na vybrané části.

Celý článek...

 

Maruška Vaňková na Mistrovství Evropské Unie

Mládež - Jednotlivci

Ve dnech 7. až 15. srpna se v Koutech nad Desnou hraje další ročník Mistrovství Evropské Unie mládeže. Náš oddíl na turnaji reprezentuje Marie Vaňková v kategorii do 12 let.

Aktualizováno (Čtvrtek, 16 Srpen 2018 23:27)

Celý článek...

 

ZKP – závěrečné kolo ŠO Kunovice – Zlín B 1,5:6,5

Soutěže družstev - ZKP

V posledním kole letošního ročníku ZKP jsme uvítali v domácím prostředí tým Zlínu B. My, coby už jasní vítězové, jsme nastoupili v silně oslabené sestavě oproti předchozím kolům. I tak je výsledné skóre až příliš kruté a dodává poněkud hořkou příchuť našemu prvenství…

Celý článek...