Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

RP UH – 3. kolo Osvětimany – ŠO Kunovice „C“

Soutěže družstev - RP

Ve třetím kole RP UH zajíždělo naše céčko do Osvětiman. Po prvních dvou kolech jsme bez bodového zisku, tak jsme chtěli domácí tým o nějaké ty bodíky obrat. Domácí postavili prvních sedm šachovnic soupisky, až na osmé hrál 11. hráč soupisky. My jsme měli letos tradičně polátanou sestavu, když jsme na osmičce měli 14. hráče soupisky. A šlo se na věc.

Celý článek...

 

GP v Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

První díl seriálu GP se hrál ve Zlíně-Malenovicích. Z našeho oddílu si jela zahrát šestice zkušenějších dětí. Mladší si pak v mnohem hojnějším počtu zahrají na VC v Dolním Němčí, někdo pak ještě o den dříve na Přeboru škol.

Celý článek...

 

Jasná výhra v Sulimově

Soutěže družstev - ZKS

Ve třetím kole ZKS jedeme do Sulimova. A je z toho třetí jasná výhra.

Celý článek...

 

Výhra s Boršicemi v RS

Po týdnu k nám opět zavítal celek z Boršic, tentokráte v RS nás čekal souboj „déček“. Oba týmy postavily podobné sestavy, tedy na první kapitáni a pak čtveřice mládežníků.

Celý článek...

 

Vysoká výhra v Kroměříži

Soutěže družstev - ZKP

Při absenci Martina Beila a Mikuláše Trávníčka (polofinále juniorů) se muselo udělat několik změn oproti sestavě na první kolo. Ale i když byla v sestavě jen trojice ze základní sestavy postavil se solidní tým.

Celý článek...

 

Prohra s Boršicemi

Soutěže družstev - RP

Na druhé kolo RP se tým skládal podobně špatně jako minule. Bylo opět dost omluvenek, tak až v sobotu sestavený tým byl proti zkušené sestavě Boršic velkým outsiderem.

Celý článek...

 

Ríša vítězí na VC ve Vlčnově

Mládež - Jednotlivci

Druhým dílem pokračoval seriál VC, tentokráte turnajem ve Vlčnově. Sešla se hezká účast 62 dětí, od nás přijelo 14 účastníků.

Celý článek...

 

Druhé kolo ZKS

Soutěže družstev - ZKS

Ve druhém kole jsme přivítali tým z Napajedel. Naše sestava byla podobná jako v prvním kole, soupeři doma nechali několik hráčů z první čtveřice, tak jsme byli papírovými favority na všech deskách.

Celý článek...