Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

GP v Nedakonicích

Mládež - Jednotlivci

Třetí díl GP v rapidu Zlínského kraje se uskutečnil v Nedakonicích. Jelikož kvůli jarním prázdninám a MČR bylo poslední měsíc volněji, tak přijelo celkem 126 hráčů. Z našich kroužků to pak bylo celkem 21 dětí.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice – Vlčnov 1,5 : 6,5

Soutěže družstev - 2.liga

V posledním doma hraném zápase II. ligy E jsme doma přivítali tým Vlčnova. Opět jsme preferovali silnější sestavu našeho béčka, tudíž jsme využili celou škálu naší soupisky. Pro některé to byla premiéra v lize.

Celý článek...

 

I podruhé úspěšní v Holešově

Soutěže družstev - ZKS

Po třech týdnech jedeme opět do Holešova, tentokráte na nás čeká ŠK Holešov B. Minulá výhra nás výrazně posunula k záchraně, ale pro jistotu to ještě nějaký bod chtělo. Proto vyrážíme v docela solidní sestavě Kaňovský, Beil, Rojar, Malůš, Ondra, Růčka, Hráček, Bílek.

Celý článek...

 

Vysoká prohra s Dolním Němčí

Soutěže družstev - RP

V posledním kole RP jsme doma přivítali béčko Dolního Němčí. Naše sestava byla Slanicay, Šácha, Růčka, Hráček, Bílek, Vavřík, Krchňáček a Botek.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice – ŠK Zlín 3,5: 4,5

Soutěže družstev - 2.liga

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili v hodně polátané sestavě – přednost dostala sestava našeho béčka, které potřebovalo vyhrát. Zatímco hosté využili 12. místo soupisky (z 19), tak my 17. (ze 17), o ELO převazu hostů nemluvě.

Celý článek...

 

Vybojovaná výhra v Holešově

Soutěže družstev - ZKS

Na důležitý zápas do Holešova vyrážíme v solidní sestavě. Dáváme důraz na tento zápas před zápasem ve druhé lize. Sestava tedy je Kaňovský, Beil, Trávníček, Kovařík, Ondra, Zemčík, Růčka a Bílek.

Celý článek...

 

Těsná prohra v Boršicích

Soutěže družstev - RP

V osmém kole ZP jsme zajížděli do Boršic v sestavě Kadlec, Šácha, Růčka, Všetulová, Vaňková, Hráček, Bílek, Vavřík.

Celý článek...

 

KP mladších žáků

Mládež - Družstva

V sobotu 16.2. se v Bezměrově odehrál KP družstev mladších žáků. Náš tým odjel v sestavě Denis Noščák, Matyáš Zapletal, Richard Svoboda, Martin Medek, Kristýna Miklendová a Vojtěch Skopal.

Celý článek...