Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

ZKS západ – 9. kolo Kunovice - Sulimov

Soutěže družstev - ZKS

V 9. kole k nám zavítali hosté ze Sulimova, a to v nadupané sestavě, zatímco nám scházelo hned několik hráčů z čela soupisky.

Celý článek...

 

ZKS – 8. kolo – 13.2.2022 – Staré Město E vs ŠOK A

Soutěže družstev - ZKS

V 8. kole ZKS jsme jeli za soupeřem do Starého Město. Sestavu jsme měli podle soupisky relativně silnou, domácí šáhli hluboko do soupisky, nicméně podle ELO měli i tak převahu.

Celý článek...

 

Ve čtyřech v Polešovicích

Soutěže družstev - RP

K tradičním problémům aktuální sezóny, tedy covidu a karanténám, se při skládání sestavy přidaly ještě jarní prázdniny. Kdo nemarodí je na horách, tak se povedlo najít jen čtyři lidi k zápasu. Odkládat jsem nechtěl a prodlužovat naši letošní agónii, tak se jelo i v této sestavě.

Celý článek...

 

Výhra v ZKS

Soutěže družstev - ZKS

V sedmém kole ZKS jsme přivítali zatím neporažený celek z Napajedel. Tradičně se složitě skládala sestava. Osmičku jsem složil, ale céčko muselo odložit svůj zápas s Nivnicí.

Celý článek...

 

RP UH – 7. kolo – ŠOK B vs Dolní Němčí B

Soutěže družstev - RP

V mírně obměněných sestavách jsme se opět střetli doma s týmem Dolního Němčí, tentokráte v provedení „B“ družstev. Na rozdíl od nás byli hosté kompletní, my v sedmi…

Celý článek...

 

Další kolo RS UH

Soutěže družstev - RS

V neděli 16.1 se hrálo další kolo RS. Tentokráte jsme přivítali mládežníky ze Starého Města. I my nastoupili konečně z více mládežnickou sestavou než jindy. Jen já kazil věkový průměr :-).

Celý článek...

 

Liga mládeže

Mládež - Družstva

Další dvě kola 1.ligy mládeže se hrála v Olomouci. Jako i minule jsme se potýkali se sestavou. Ve čtvrtek to vypadalo na alespoň pětici, ale nemoc jednoho v pátek vyřadila, a tak se jelo jen ve čtyřech a jen se dvěma ze základní sestavy.

Celý článek...

 

Remíza v Osvětimanech

Soutěže družstev - RP

V dalším kole RP jsme zajížděli do Osvětiman. Nepodařilo se nám dát kompletní osmičku, což ale nakonec nevadilo, protože i soupeř byl jen v sedmi. Tak síly byly vyrovnány.

Celý článek...