Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují nás


Vyhledat
rss

Jasná výhra v RP

Soutěže družstev - RP

Po pauze v pátém kole, kdy naše béčko mělo volný los, jsme v šestém kole přivítali Staré Město F. Poprvé jsme nastoupili s první šesticí.

Celý článek...

 

Další tři kola KP starších žáků

Mládež - Družstva

Dalšími třemi koly pokračoval krajský přebor starších žáků. Tentokráte se všechna družstva sjela do Slavičína. Nám se bohužel nepovedlo sestavit pětici, tak jsme se sice všichni vlezli do jednoho auta, ale všechny zápasy jsme odehráli jen ve čtveřici.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice – Postoupky B 6:2

Soutěže družstev - ZKS

V prvním letošním kole jsme doma přivítali béčko Postoupek. Pokud chceme udržet kontakt s vedoucím týmem Zborovic, je potřeba získat 3 body …

Celý článek...

 

Předposlední kolo v RS

Soutěže družstev - RS

V regionální soutěži je letos jen 8 týmů, a tak bude tato nejnižší soutěž končit již koncem ledna. K šestému kolu jsme zajížděli do Starého Města k zápasu s jejich háčkem.

Celý článek...

 

VC Kunovice

Mládež - Jednotlivci

Seriál VC končí již několik let v lednovém termínu námi pořádaným turnajem. Letos se hrálo po loňském intermezzu v přednáškovém, opět v hlavním krásném sále Panského dvora. Celkem si přijelo zahrát 62 dětí. 15 jich bylo z našeho oddílu a z kroužku na ZŠ Unesco, který vede Martin Beil.

Celý článek...

 

První trojkolo KP starších žáků

Mládež - Družstva

První lednovou sobotu začal KP družstev starších žáků. Sestavu jsme dávali složitě dohromady a bohužel pro první dva zápasy se nám nepovedlo postavit ani kompletní pětici.

Celý článek...

 

Turnaje

Turnaje - Dospělí

Přinášíme stručný přehled turnajů s naší účastí, které proběhly koncem prosince a začátkem ledna.

Celý článek...

 

Výhra ve Zlíně-Malenovicích

Soutěže družstev - ZKS

Páté kolo ZKS odehrálo naše áčko ve Zlíně-Malenovicích. Soupeř hrál bez dvou prvních hráčů soupisky, naše áčko v tradiční sestavě, jen na osmé desce debutoval třináctiletý Mikuláš Trávníček.

Celý článek...