Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Liga v Kunovicích

Soutěže družstev - 2.liga

Poprvé v historii jsme 14.10. okusili, jaké to je hrát 2. ligu. A soupeře jsme měli velmi těžkého bývalého extraligistu z Grygova.

Celý článek...

 

Staré Město E – Kunovice B 4:4

Soutěže družstev - ZKS

Naše Béčko zahájilo novou sezónu 2018/2019 ve Starém Městě s místním Éčkem.

Celý článek...

 

RS – 1.kolo

Soutěže družstev - RS

V neděli 14.10 se rozeběhla další sezóna soutěží družstev. My poprvé skládali v jeden termín tři týmy, což se nakonec s problémy povedlo.

Celý článek...

 

Krajská soutěž mládeže

Mládež - Družstva

V sobotu 13.10. se ve Starém Městě hrála krajská soutěž mládeže. My máme v KP áčko, tak jsme využili blízkosti hracího místa a odehráli jsme soutěž s béčkem.

Celý článek...

 

Ríša Svoboda stříbrný na VC Veselí

Mládež - Jednotlivci

První říjnovou sobotu se hrál první turnaj série VC ve Veselí nad Moravou. Byl to první mládežnický turnaj této sezóny, na který z našeho oddílu vyjela pětice hráčů.

Celý článek...

 

Zářijové turnaje

Turnaje - Dospělí

Září je vždy ve znamení rapidů a bleskového turnaje v Boršicích. Na všech turnajích v okolí jsme měli zastoupení, tak si v krátkosti projdeme jejich výsledky.

Celý článek...

 

Prázdninové turnaje

Turnaje - Dospělí

Většina našich členů sice o prázdninách odpočívala, ale někteří odehráli nejeden turnaj. Zde přinášíme krátké ohlédnutí.

Celý článek...

 

Kunovické šachové soustředění

Ve dnech 18. - 26. srpna 2018 se v Kunovicích uskutečnil první ročník kunovického šachového soustředění. Do bohatého šachového i doprovodného programu se zapojilo celkem 23 mladých šachistů - někteří na celý devítidenní program, jiní jen na vybrané části.

Celý článek...