Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Přebor škol – okresní kolo

Mládež - Družstva

V pátek 29.11 se konalo okresní kolo Přeboru škol ve Starém Městě. Hrálo se ve dvou kategoriích 1.-5.třída a 6.-9.třída. Náš oddíl zde měl 20 dětí v několika školách.

Celý článek...

 

3.kolo ZKP

Ve třetím kole ZKP k nám přijelo béčko Vsetína. V zápase byl náš tým favoritem, ale ne všechny výhry se rodily lehce. Zejména šikovný Matěj Kopecký vyšel ze zahájení velmi dobře.

Celý článek...

 

RP UH – 3. kolo Osvětimany – ŠO Kunovice „C“

Soutěže družstev - RP

Ve třetím kole RP UH zajíždělo naše céčko do Osvětiman. Po prvních dvou kolech jsme bez bodového zisku, tak jsme chtěli domácí tým o nějaké ty bodíky obrat. Domácí postavili prvních sedm šachovnic soupisky, až na osmé hrál 11. hráč soupisky. My jsme měli letos tradičně polátanou sestavu, když jsme na osmičce měli 14. hráče soupisky. A šlo se na věc.

Celý článek...

 

GP v Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

První díl seriálu GP se hrál ve Zlíně-Malenovicích. Z našeho oddílu si jela zahrát šestice zkušenějších dětí. Mladší si pak v mnohem hojnějším počtu zahrají na VC v Dolním Němčí, někdo pak ještě o den dříve na Přeboru škol.

Celý článek...

 

Jasná výhra v Sulimově

Soutěže družstev - ZKS

Ve třetím kole ZKS jedeme do Sulimova. A je z toho třetí jasná výhra.

Celý článek...

 

Výhra s Boršicemi v RS

Po týdnu k nám opět zavítal celek z Boršic, tentokráte v RS nás čekal souboj „déček“. Oba týmy postavily podobné sestavy, tedy na první kapitáni a pak čtveřice mládežníků.

Celý článek...

 

Vysoká výhra v Kroměříži

Soutěže družstev - ZKP

Při absenci Martina Beila a Mikuláše Trávníčka (polofinále juniorů) se muselo udělat několik změn oproti sestavě na první kolo. Ale i když byla v sestavě jen trojice ze základní sestavy postavil se solidní tým.

Celý článek...

 

Prohra s Boršicemi

Soutěže družstev - RP

Na druhé kolo RP se tým skládal podobně špatně jako minule. Bylo opět dost omluvenek, tak až v sobotu sestavený tým byl proti zkušené sestavě Boršic velkým outsiderem.

Celý článek...