Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují nás


Vyhledat
rss

Opět ve Zlíně-Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

Na poslední mládežnický turnaj letošní sezóny jsme zavítali do Zlína-Malenovic. Před pár týdny se zde odehrál poslední turnaj GP, kde nás reprezentovala dvojice Mikuláš Trávníček a Tibor Horáček, teď se k nim přidala i dvojice Jakub Krchňáček a Denis Noščák.

Celý článek...

 

GP v Malenovicích

Mládež - Jednotlivci

Na poslední turnaj GP se jelo do Malenovic. Od nás hrála dvojice Tibor Horáček a Mikuláš Trávníček.

Celý článek...

 

Memoriál Hory poosmé

Mládež - Jednotlivci

Ve Starém Městě se v sobotu 14. 5. 2016 hrál 8. ročník Memoriálu Vratislava Hory. Náš oddíl reprezentovala dvojice David Kovařík a Mikuláš Trávníček, odpoledne v doprovodném turnaji pak Josef Knotek a Gabriel Slanicay.

Celý článek...

 

Brumov a Kyjov

Mládež - Jednotlivci

O víkendu 7.-8. 5. se hrály dva mládežnické turnaje. V sobotu v Brumově byl jen Mikuláš, v neděli jej v Kyjově doplnila debutující Eliška Válková.

Celý článek...

 

V exhibičním zápase vítězí GM Movsesjan

V sobotu se uskutečnil exhibiční zápas mezi Sergejem Movsesjanem a Zbyňkem Hráčkem. Hrálo se sedm partií ve čtyřech disciplínách. Začínalo se baskickým šachem, následovala partie naslepo, dvě partie armagedonu a nakonec fischerovy šachy.

Celý článek...

 

Simultánka s GM Movsesjanem

Po loňské návštěvě našeho nejlepšího šachisty Davida Navary letos přijal pozvání Sergej Movsesjan. Tento arménský velmistr žije již dvacet let v České republice. V páteční simultánce se utkal s 15 soupeři.

Celý článek...

 

Loučíme se se sezónou výhrou 5:3

Soutěže družstev - ZKS

V posledním kole sezóny 2015/2016 k nám zavítalo "éčko" Starého Města. Oba týmy měly silně polátanou sestavu, protože oba týmy již měly zajištěno udržení v soutěži. Neočekával se nějaký bouřlivý průběh, a skutečně tomu tak bylo.

Celý článek...

 

Záchrana v KP starších žáků

Mládež - Družstva

Na poslední trojkolo KP starších žáků jsme zajížděli do Kroměříže. Sestava se tvořila složitě, po přesunu fotbalu za tým mohl nastoupit i Tibor Horáček, nakonec jsme tedy hráli v sestavě Kovařík, Horáček, Eliáš (host z Kroměříže), Bouzek a Krchňáček.

Celý článek...