Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Zářijové turnaje

Turnaje - Dospělí

Září je vždy ve znamení rapidů a bleskového turnaje v Boršicích. Na všech turnajích v okolí jsme měli zastoupení, tak si v krátkosti projdeme jejich výsledky.

Celý článek...

 

Prázdninové turnaje

Turnaje - Dospělí

Většina našich členů sice o prázdninách odpočívala, ale někteří odehráli nejeden turnaj. Zde přinášíme krátké ohlédnutí.

Celý článek...

 

Kunovické šachové soustředění

Ve dnech 18. - 26. srpna 2018 se v Kunovicích uskutečnil první ročník kunovického šachového soustředění. Do bohatého šachového i doprovodného programu se zapojilo celkem 23 mladých šachistů - někteří na celý devítidenní program, jiní jen na vybrané části.

Celý článek...

 

Maruška Vaňková na Mistrovství Evropské Unie

Mládež - Jednotlivci

Ve dnech 7. až 15. srpna se v Koutech nad Desnou hraje další ročník Mistrovství Evropské Unie mládeže. Náš oddíl na turnaji reprezentuje Marie Vaňková v kategorii do 12 let.

Aktualizováno (Čtvrtek, 16 Srpen 2018 23:27)

Celý článek...

 

ZKP – závěrečné kolo ŠO Kunovice – Zlín B 1,5:6,5

Soutěže družstev - ZKP

V posledním kole letošního ročníku ZKP jsme uvítali v domácím prostředí tým Zlínu B. My, coby už jasní vítězové, jsme nastoupili v silně oslabené sestavě oproti předchozím kolům. I tak je výsledné skóre až příliš kruté a dodává poněkud hořkou příchuť našemu prvenství…

Celý článek...

 

Přebor oddílu 2017/2018

Turnaje - Oddílové

V sezóně 2016/2017 jsme se po x-letech pokusili reinkarnovat oddílový přebor. Byl pojatý jako otevřený turnaj. Přihlásilo se osm hráčů, z toho jeden externista z Dolního Němčí. Hrací tempo bylo 1 hodina pro každého hráče na celou partii.

Celý článek...

 

Jasná výhra s Bojkovicemi

Soutěže družstev - ZKS

V posledním kole ZKS k nám přijel tým z Bojkovic. Pár zajímavých postřehů k zápasu sepsal Libor Rojar.

Celý článek...

 

Poslední trojkolo KP mládeže

Mládež - Družstva

Na poslední trojkolo jsme do Malenovic odjeli v sestavě Mikuláš Trávníček, Viktorie Všetulová, Marie Vaňková, Jakub Krchňáček a Denis Noščák.

Celý článek...