Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Také Áčko potvrdilo postup!

Soutěže družstev - ZKS

V předposledním kole ZKS-západ jsme měli za soupeře průběžně druhý tým soutěže – Zborovice. Měli jsme 4 bodový náskok na našeho soupeře a Kroměříž, proto jsme chtěli postup potvrdit už v tomto kole a nečekat na kolo poslední.

Celý článek...

 

Poslední kolo RP

Soutěže družstev - RP

Jelikož jsme si zajistili první místo už v předposledním kole, tak do Boršic jsme jeli jen se třemi hráči základní sestavy. Naše sestava byla Slanicay, Kovařík, Krmíček, Růčka, Hráček, Bílek, Vavřík a Vichorec.

Celý článek...

 

Mikyho šachové souboje v Chile

Náš hráč Miky Trávníček je velký šachový nadšenec a opora několika kunovických týmů v soutěžích mládeže i dospělých. V současné době je na několik měsíců na studijním pobytu v Chile. Šachu se však intenzivně věnuje i tam.

Celý článek...

 

Jasná výhra v Napajedlích

Mládež - Jednotlivci

V 9. kole ZKS jsme jeli do Napajedel. Loni jsme tam s jejich béčkem prohráli v napínavém zápase, kde tři partie končily až v časovkách po šesti hodinách. Letos to byl mnohem jednoznačnější zápas.

Celý článek...

 

RP Boršice

Mládež - Jednotlivci

Regionální přebor žáků se hrál tradičně v Boršicích. Já byl na republikové konferenci v Havlíčkově Brodě, tak dopravu a vše ostatní zvládli rodiče sami.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice B – Dolní Němčí B 4,5:3,5

Soutěže družstev - RP

V předposledním kole svedl los k zápasu „béčka“ Kunovic a Dolního Němčí. Naději na postup nám dávala pouze výhra. Hosté přijeli v silné sestavě na předních šachovnicích, my jsme kalkulovali s body na zadních prknech.

Celý článek...

 

Porážíme Vlčnov B

Soutěže družstev - ZKS

V osmém kole ZKS jsme doma přivítali Vlčnov B. Čekali jsme vyrovnaný zápas, ale po příjezdu hostů nás jejich sestava překvapila. Nechali doma hned pět prvních hráčů soupisky. Tak jsme byli jasnými favority.

Celý článek...

 

Mikuláš vítězí na Mem. Baštince

Turnaje - Dospělí

Týden po GP se Mikuláš opět vydal do Bezměrova. Hrál zde B-Fide turnaj v rámci Memoriálu T. Baštince.

Celý článek...