Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Poslední kolo v Mařaticích

Soutěže družstev - RP

Devátým kolem končí letošní ročník RP UH. My zajíždíme do Mařatic v sestavě Kovařík, Krmíček, Ondra, Růčka, Hráček, Bílek, Vaňková, Vavřík.

Celý článek...

 

Další výhra v ZKP

Soutěže družstev - ZKP

V devátém kole ZKP hrajeme doma s áčkem Postoupek. Hosté přijíždí jen v sedmi, a tak od začátku vedeme 1:0. Naše sestava je Zpěvák, Worek, Beil, Knotek, Rojar, Kadlec, Trávníček a Šácha.

Celý článek...

 

KP mladších žáků

Mládež - Družstva

KP družstev mladších žáků se hrál v Bezměrově. Mezi šestnácti týmy bylo i naše družstvo.

Celý článek...

 

Porážíme Boršice

Soutěže družstev - ZKS

V devátém kole ZKS jsme přivítali béčko Boršic. Jirka Ondra i Gabo Slanicay byli v čase jarních prázdnin na dovolených, tak kapitánování a zejména rozhodování zápasu připadlo mně. Sestavu ještě před odjezdem určil Jirka.

Celý článek...

 

Vysoká prohra

Soutěže družstev - RP

Předposlední kolo RP vyšlo termínově na jarní prázdniny, což se ukázalo jako dost výrazná komplikace při složení obou týmů pro ZKP i RP. Nakonec se to povedlo i s pomocí našich dvou nejstarších členů.

Celý článek...

 

9. kolo ZKP – Staré Město D vs ŠOK A 3:5

Soutěže družstev - ZKP

V ne zcela optimální sestavě jsme vyrazili v 9. kole do Starého Města k zápasu s „D“ týmem. Ve vedlejším sále hrálo domácí „F“ s Boršicemi „C“, takže bylo tradičně plno. Krátce po deváté jsme zasedli za šachovnice a šlo se na věc…

Celý článek...

 

Pohodová výhra ve Zborovicích

Soutěže družstev - ZKS

Osmé kolo ZKS jsme odehráli ve Zborovicích. Sestava byla Beil, Knotek, Rojar, Trávníček, Malůš, Slanicay, Kovařík a Krmíček.

Celý článek...

 

GP Bezměrov

Mládež - Jednotlivci

Druhý díl série GP v rapidu se odehrál v bezměrovském kulturním domě. Účast byla nižší než v prvním dílu ve Zlíně-Malenovicích, ale i tak se sjela osmdesátka dětí. Od nás hrála čtveřice Matyáš Zapletal, Denis Noščák, Marie Vaňková a Jakub Krchňáček. Plus s námi cestovala i Viktorka Všetulová.

Celý článek...