Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují nás


Vyhledat
rss

Důležitá výhra v ZKS

Soutěže družstev - ZKS

Po minulé výhře s Uherským Brodem nás v neděli 24.1. čekalo Staré Město F. Zatím poslední v tabulce, tak jsme chtěli potvrdit minulou výhru a vzdálit se sestupovým příčkám. Hrát logicky nemohl Martin Húsek (host právě ze Staráku) a ani zatím stabilně bodující Milan Šácha.

Celý článek...

 

Druhé dvojkolo KP starších žáků

Mládež - Družstva

Druhé dvojkolo KP starších žáků se hrálo ve Starém Městě. Spolu s první ligou dorostu se hrálo v krásných prostorech Event centra. Našimi soupeři byly týmy Malenovic B, Ústí a Starého Města C.

Celý článek...

 

Výhra ve Starém Městě

Soutěže družstev - RP

Šesté kolo RP jsme hráli v neděli 17. 1. ve Starém Městě, kde nás čekal jejich dosud neporažený „H“ tým, vedený Tondou Horsákem.

Celý článek...

 

VC v Kunovicích

Mládež - Jednotlivci

V sobotu 16. 1. se na Panském dvoře uskutečnil poslední, čtvrtý díl seriálu Velkých cen žáků. Přijelo 58 dětí.

Celý článek...

 

Porážíme Uherský Brod

Soutěže družstev - ZKS

První zápas v ZKS v roce 2016 hrajeme doma s Uherským Brodem. Ten přijel se čtyřmi hráči z Německa, my hrajeme kromě Pavla Kadlece v nejsilnější sestavě. A konečně se též hraje v naší klubovně.

Celý článek...

 

První bodová ztráta v RS

Soutěže družstev - RS

V pátém kole RS zajíždíme do Starého Města. Předpokládáme u nich komplet mládežnickou sestavu, a tak i my nastupujeme skoro jen s mládežníky. Naše sestava je Krmíček, Vavřík, Trávníček, Bouzek a Noščák.

Celý článek...

 

KP starších žáků ve Zlíně

Mládež - Družstva

První trojkolo KP starších žáků se hrálo ve Zlíně. Ráno pršelo a mrzlo, tak výhrou už bylo šťastné dojetí na turnaj. Hlavní cesty byly relativně v pořádku - při bezpečné a pomalé jízdě, tak největším nebezpečím bylo se bez pádu (povedlo se menšině) dostat po namrzlých chodnících do auta.

Celý článek...

 

Vánoční turnaje

Turnaje - Dospělí

Poslední neděli před Vánocemi jsme se sešli na tradičním vánočním blicáku. Ještě předtím se schůzovalo, jelikož byla svolána členská schůze našeho občanského sdružení. Ta jednala zejména o změnách souvisejících s novým zákonem, kdy všechna občanská sdružení se změnila na spolky.

Celý článek...