Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují nás


Vyhledat
rss

Výhra v Pozlovicích

Soutěže družstev - ZKS

Na důležitý zápas do Pozlovic, se podruhé v sezóně jelo v základní sestavě Húsek, Beil, Knotek, Rojar, Kadlec, Malůš, Slanicay, Šácha. Průběh zápasu pěkně popsal domácí kapitán Roman Hlavička na webu Pozlovic. V zápase se nám povedlo zvítězit 6:2 a udržet ZKS i  do dalšího ročníku.

Celý článek...

 

Poslední kolo RS

Soutěže družstev - RS

V posledním kole RS jsme doma přivítali Staré Město I. Nepovedlo se nám sestavit mládežnickou sestavu, když většina mládežníků nemohla, tak nastoupila sestava Růčka, Hráček, Krmíček, Krchnáček a Noščák.

Celý článek...

 

Velehrad – ŠO Kunovice „B“ 2:6

Soutěže družstev - RP

V prvním jarním dnu jsme hráli předposlední kolo soutěže v blízkém Velehradu. Svěží jarní nálada se promítla do svižného tempa a také štěstěna stála tentokráte při našich barvách.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice – Dolní Němčí 3:5

Soutěže družstev - ZKS

V dalším kole k nám zavítal tým Dolního Němčí. Hosté měli kompletní šestici a až na posledních dvou deskách náhradníky, my jsme měli sestavu značně polátanou v důsledku absence několika hráčů. Po úvodních formalitách se začalo hrát.

Celý článek...

 

Remíza v Osvětimanech

Soutěže družstev - RS

Předposlední kolo RS jsme odehráli v Osvětimanech. Chyběla nám úderná mládežnická dvojice Toník Krmíček a Mikuláš Trávníček, naše sestava byla Růčka, Bílek, Vavřík, Vichorec a Bouzek.

Celý článek...

 

První prohra v RP

Soutěže družstev - RP

V devátém kole jsme doma přivítali tým z Mařatic. Za naše béčko nastoupila jen dvojice ze základní sestavy, já se po náročné sobotě strávené na konferenci v Havlíčkově Brodě pasoval do role nehrajícího kapitána.

Celý článek...

 

RP žáků v Boršicích

Mládež - Jednotlivci

RP žáků se hrál tradičně v Boršicích. A tradičně v termínu republikové konference ŠSČR, kde jsem spolu s panem Ondrou zastupoval zlínský kraj. Proto dvojici Jakub Krchňáček a Tibor Horáček na turnaj odvezl pan Krchňáček.

Celý článek...

 

Prohráváme v Kroměříži

Soutěže družstev - ZKS

Do Kroměříže na další zápas ZKS vyrážíme bez hostů. Ti hrají za své mateřské kluby důležité zápasy. V sestavě Knotek, Rojar, Malůš, Slanicay, Šácha, Ondra, Martinák a Růčka máme na všech šachovnicích elový deficit. Od pár bodů až po 365 na čtvrté desce.

Celý článek...