Začátkem října začala liga mládeže. Loni se sezóna anulovala a složení tak zůstalo stejné. Nám se sestava opět omladila.

 

 

V sobotu se jelo do Frýdku na dva zápasy, v neděli pak byl jeden zápas s Loko Brno. V sobotu byla sestava Mařák, Vaňková, Svoboda, Medek M., Skládal a Medek R. V neděli bratry Medkovy vystřídala dvojice Noščák a Zapletal.

První zápas s Frýdkem B byl jasný. Papírový favorit nám nedal šanci.  Bod uhrál jen Kuba na první po hezkém výkonu. Solidně zahrál Ríša.

liga_2021_1

Druhý zápas s céčkem měl být vyrovnanější. Bohužel i zde od třetí desky se nepovedlo získat ani bod. Kuba a Mája vyhráli, zápas tak skončil 2:4.

liga_2021_2

V neděli se sestava posunula, když na třetí a čtvrtou desku hráli Denis a Matyáš. Věřil jsem, že to bude vyrovnanější než v sobotu. Bohužel se vůbec nepovedl začátek. Hned trojice brzo přišla o figuru nebo dokonce dámu. V zajímavé partii sice na poslední desce Tom vzdoroval zkušené soupeřce, ale i on prohrál.

liga_2021_4

Zápas korigoval po celý víkend skvěle hrající Kuba svojí třetí výhrou. A za jasného stavu byla dána partie na druhé desce za remízu.

liga_2021_4

Tak jako se nám před dvěma lety první víkend nesmírně povedl a po třech výhrách jsme vedli tabulku, tak letos v notně omlazené sestavě než před dvěma lety po třech prohrách tabulku uzavíráme.