Většina našich členů sice o prázdninách odpočívala, ale někteří odehráli nejeden turnaj. Zde přinášíme krátké ohlédnutí.

Na začátku prázdnin se odehrál open ve Vsetíně. Spolu s trenérem Martinem Beilem tam hrála naše trojice Mikuláš Trávníček, Viktorie Všetulová a Denis Noščák. Mikuláš odehrál v A skupině solidní turnaj, když skončil na 32. místě za 3,5 bodu. Všechny partie odehrál s výše nasazenými, povedlo se mu uhrát perfo vysoko nad rating. Výsledky jsou zde.

Denis s Viktorkou hráli v béčku. Vikrorie ziskem 3,5 bodu skončila na 38. místě, Denis za 3 body obsadil 43. místo. Výsledky jsou též na chess-results.

Na Bezměrovském festivalu hrál jen Mikuláš. V turnaji uhrál 3,5 bodu a obsadil 21. místo. Výsledky jsou zde.

Tradiční open ve Starém Městě měl letos jiný formát než obvykle. Hrálo se poprvé na dvě skupiny, na devět kol oproti deseti co dříve a též jiným tempem. V áčku hráli Pavel Zpěvák a Mikuláš Trávníček.

Pavel Zpěvák ziskem 6,5 bodu obsadil celkově třetí místo, které značilo i přebornický titul v krajském přeboru. Mikuláš měl povedenou hlavní druhou polovinu turnaje, kdy získal 2,5/3 s elově mnohem silnějšími soupeři. To mu vyneslo 26. místo (nasazen jako 45.). Výsledky turnaje jsou zde.