Na sérii turnajů OŽL jezdíme málokdy, ale jelikož se nehrál jiný turnaj a Malenovice jsou blízko,  vydali jsme se tam. Naši čtveřici ve složení Marie Vaňková, Denis Noščák, Martin Medek a Richard Svoboda doplnila ještě Viktorie Všetulová.

Ve starší kategorii hrála obě děvčata. Začátek jim vyšel, když obě měla  4/5. Maruška prohrála v prvních pěti kolech jen s Dominikem Večeřou, Viktorka pak prohrála poprvé až v pátém kole s Viktorem Šimkem.

Bohužel ani jedné se pak již nepovedlo v šestém ani sedmém kole bodovat. I tak ale obě skončily na prvních dvou místech mezi dívkami a se čtyřmi body na 10. a 12. místě celkového pořadí. Lepší pomocné hodnocení měla Viktorka.

ozl_malenovice_2017_1Maruška a Viktorka

V mladší kategorii se stejně jako holkám vedlo i celé trojici kluků. Denis vyhrál prvních pět zápasů, Ríša první tři, a spolu s Martinem měli po čtvrtém kole 3/4. Ríšovi se povedlo uzmout body i dvěma mnohem zkušenějším domácím hráčům Frantovi Havlíkovi (nakonec skončil na 3. místě) a Ríšovi Hobzovi.

ozl_malenovice_2017_4Ríša

Martin se zase po čtyřech výhrách v řadě dostal až na druhou desku v šestém kole. Zde již Martin na zkušenější hráče nestačil a skončil turnaj se čtyřmi body. Stejný počet bodů získal i Ríša. A jelikož oba hráli se silnými soupeři, tak z početného pole čtyřbodových byli nejlepší. Martin skončil na 13. místě, Ríša hned za ním.

ozl_malenovice_2017_3Martin

Denis bohužel napodobil ostatní tím, že v posledních dvou kolech podlehl nakonec prvnímu i druhému v pořadí. Za 5 bodů a výborné pomocné hodnocení obsadil i tak solidní 4. místo.

ozl_malenovice_2017_2Denis

Výsledky jsou zde: mladší, starší.