V krátkosti se vrátíme k odehraným turnajům, o kterých z nedostatku času zatím nebylo referováno. Začneme dubnovým souhrnem.

Poslední trojkolo KP starších žáků se hrálo 8. 4. ve Valašské Polance. Bohužel pokračovaly problémy se sestavou, které nás provázely celou sezónu. Dokonce to bylo ještě horší, protože jsme poslední trojkolo odehráli jen v trojici, a to ve složení Viktorie Všetulová, Marie Vaňková a Denis Noščák. Prohrávalo se vždy rovnou 0:2, tak jsme dle předpokladů prohráli všechny zápasy - se Vsetínem B i C a Slavičínem.

Končíme tedy na posledním místě a sestupujeme. Nejvíce bodů získali Mikuláš Trávníček (4/6) a Maruška Vaňková (4/8). Komplet informace o soutěži jsou zde.

O velikonočním volnu se hrává v Olomouci Turnaj Přátelství. Od nás si jej premiérově zahrála dvojice Denis Noščák a Jakub Krchňáček. Hrálo se tempem 2x1 hodina, vždy tři kola za den. Oba kluci hráli v B-turnaji. Lépe si vedl Kuba, který získal 3,5 bodu, Denis pak jen o půl bodu méně. Výsledky jsou na chess-results.

V sobotu 29. 4. se hrál ve Zlíně Memoriál Antonína Vaculíka. Zahrát si jej byli Josef Knotek a Pavel Růčka. Josef Knotek skončil na 20. místě za 5 bodů, já pak na 45. místě se ziskem 3,5 bodu. Výsledky jsou na chess-results.

Poslední dubnový den se hrál turnaj pro mládež ve Vlčnově. Od nás se jej zúčastnil jen Martin Medek v doprovodu tatínka. Martin uhrál dva body a skončil na 30. místě. Výsledky jsou na chess-results.