Regionální přebor žáků se hrál tradičně v Boršicích. Já byl na republikové konferenci v Havlíčkově Brodě, tak dopravu a vše ostatní zvládli rodiče sami.

Zahrát si jela čtveřice z Kunovic a jeden z kroužku Martina Beila z Unesca. V nejmladší kategorii hrál Martin Medek a Ondřej Procházka. Pro oba to byl druhý turnaj v životě. Lépe se vedlo Martinovi, který podlehl suverénní dvojici Michal Hlůšek a Matěj Babula, prohrál ještě jednu partii, zbylé čtyři vyhrál a obsadil velmi hezké 8. místo. O půlbod méně měl Ondra, což mu stačilo na 12. místo.

V kategorii do 11 let hrál Denis Noščák. Ve velmi vyrovnaném poli získal stejně jako trojice jiných pět bodů. O prvních čtyřech místech tak rozhodovalo pomocné hodnocení, které všichni měli v rozmezí jednoho bodu. Na Denise bohužel zbylo nepopulární čtvrté místo.

V kategorii do 13 let hrála dvojice Marie Vaňková a Jakub Krchňáček. Lépe skončila Maruška, která za 4,5 bodu skončila na 5. místě, druhá mezi dívkami. Kuba měl o půl bodu méně a obsadil 7. místo.

Výsledky jsou na chess-results nebo i v excelu. Fotky z průběhu turnaje si můžete prohlédnout zde.