Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Skončil Slovácký open

Turnaje - Dospělí

Posledním dvojkolem skončil Slovácký open. Pan Vichorec získal tři body a obsadil 26.místo.

Aktualizováno (Neděle, 26 Červen 2011 23:18)

Celý článek...

 

Slovácký Open 2011 po šestém kole

Turnaje - Dospělí

Slovácký open dospěl do závěrečné fáze, jelikož má za sebou již šest kol a poslední dvě se hrají o příštím víkendu. Z našeho oddílu zde hraje pan Vichorec.

Celý článek...

 

Turnaj na ZŠ Unesco

Mládež - Jednotlivci

Ve čtvrtek 9.6.2011 náš oddíl ve spolupráci se ZŠ Unesco Uherské Hradiště uspořádal poslední turnaj mládežnický turnaj v jídelně ZŠ Unesco. Turnaje se zúčastnilo celkem 19 dětí.

Celý článek...

 

Slovácký Open 2011

Turnaje - Dospělí

Doyen našeho týmu, pan Antonín Vichorec, se vydal bojovat v prvním ročníku turnaje Slovácký Open 2011, který pořádá agilní oddíl ve Starém Městě. Budeme pečlivě sledovat jeho pouť tímto turnajem. Aktualizováno o 5.kolo.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Červen 2011 21:54)

Celý článek...

 

GP Zlín – Michal Mašíček celkově třetí

Mládež - Jednotlivci

Ve Zlíně se v sobotu 21.5. dohrál letošní ročník GP Zlínského kraje v rapidu mládeže. Náš oddíl zastupovala čtveřice šachistů.

Celý článek...

 

Memoriál ing.Hory

Mládež - Družstva

Víkend v hlucké hale patřil šachistům, kteří se sjeli na 3.ročník Memoriálu Vratislava Hory, který pořádají oddíly ze Starého Města a Boršic, kde pan Hora působil. Celkem přijelo 23 čtyřčlenných družstev. Oproti loňským 40 je to pokles, když chyběla zejména loni přítomná družstva z Maďarska a Polska a některá družstva ze Slovenska. Náš oddíl též nakonec postavil jen jedno družstvo, oproti dřívějším dvěma.

Aktualizováno (Úterý, 17 Květen 2011 11:11)

Celý článek...

 

Hradní věž v Brumově

Mládež - Jednotlivci

Poslední dubnový den se do Brumova-Bylnice sjelo celkem 78 hráčů a hráček na tradiční Hradní věž. Náš oddíl reprezentovala pětice našich členů.

Celý článek...

 

Máme bronz z KP starších žáků

Mládež - Družstva

V sobotu 16.4. 2011 skončil ve Zlíně letošní ročník KP družstev starších žáků. Náš tým i bez nejlepšího hráče Martina Hromady chtěl vybojovat třetí místo, což se mu nakonec i povedlo.

Celý článek...